KONST / Litografier / Färglitografi 13442102
nr 1344 2102
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färglitografi, Numrerad 346/1000, ej signerad. Motivet: 73x50 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:17:42
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)